Regaty na 100-lecie Polskiej Policji - Aktualności - Komisariat Rzeczny Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Regaty na 100-lecie Polskiej Policji

Data publikacji 18.09.2019

W miniony weekend na Jeziorze Zegrzyńskim odbyły się żeglarskie regaty z okazji 100-lecia powstania Polskiej Policji. Organizatorem był niedawno powstały Jacht Klub Policjantów Wodnych „Galar”. W dwóch biegach bezkonkurencyjna okazała się załoga z Komisariatu Rzecznego Policji. Puchar Komendanta Stołecznego Policji zwycięskiej drużynie wręczył Zastępca Komendanta Komisariatu Rzecznego.

W dniach 13-15września odbyły się pierwsze regaty żeglarskie zorganizowane przez Jacht Klub Policjantów Wodnych „Galar” pod patronatem Komendanta Głównego Policji we współpracy z Komendą Stołeczną Policji. O Puchar Komendanta Stołecznego Policji rywalizowały załogi w klasie omega. Pogoda  sprzyjała zawodnikom z Komisariatu Rzecznego. Zarówno pierwszego jak i drugiego dnia regat wywalczyli oni pierwsze miejsce. Puchar oraz gratulacje zawodnicy otrzymali od Zastępcy Komendanta Komisariatu Rzecznego Policji podinsp. Bogusława Siedlackiego.

Sportowa rywalizacji służyła upamiętnieniu powstania Policji Polskiej w roku jej setnego jubileuszu. To pierwsze, ale nie ostatnie regaty Klubu Galar. Za rok czekamy na kolejne żeglarskie emocje z okazji 100-lecia działalności Komisariatu Rzecznego Policji.