Pożegnanie wakacji - Aktualności - Komisariat Rzeczny Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie wakacji

Data publikacji 23.08.2018

28 sierpnia zapraszamy do Parku Skaryszewskiego na pożegnanie wakacji ze służbami ratowniczymi. O godzinie 10.00 ćwiczeniami w udzielaniu pomocy poszkodowanym po wywrotce kajaka na Jeziorku Kamionkowskim rozpocznie się piknik zorganizowany przez Urzędy Dzielnicy Pragi Płn. i Płd.. Do godziny 12.00 będzie można zobaczyć sprzęt ratowniczy jednostek Straży Pożarnej, Policji oraz Polskiego Czerwonego Krzyża, a ratownicy i funkcjonariusze postarają się odpowiedzieć na najbardziej dociekliwe pytania

Wielkimi krokami nadchodzi wrzesień. Niebawem czekają nas nowe obowiązki w przedszkolu, szkole, pracy. Jednak aby rozpocząć nowy rok szkolny trzeba pożegnać wakacje.Uczynimy 2to wspólnie ze Strażą Pożarną , Polskim Czerwonym Krzyżem oraz gośćmi 28 sierpnia w Parku Skaryszewskim. 

Urząd Dzielnicy Praga Północ oraz Praga Południe wraz z  Policją Rzeczną i Rejonową oraz Państwową Strażą Pożarną Jrg 1 i 5 przygotowali ćwiczenia służb dla seniorów i dzieci wypoczywających w mieście. W malowniczym parku oprócz ćwiczeń w ratowaniu na wodzie zaprezentowany zostanie specjalistyczny sprzęt służb na co dzień ratujących życie i zdrowie ludzkie. Starsi i Ci młodsi będą mogli z bliska poznać często anonimowych bohaterów akcji ratunkowych. Nie zabraknie oczywiście tematycznych konkursów oraz nagród!

Zapraszamy!