Po raz siódmy wystartuje Bieg Wisły - Aktualności - Komisariat Rzeczny Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Po raz siódmy wystartuje Bieg Wisły

Data publikacji 05.09.2017

Już 9 sierpnia 2017 r. nadwiślańskimi ścieżkami po raz kolejny pobiegną uczestnicy Biegu Wisły 2017. Tym razem bieg będzie miał dystans dokładnie 10 km i został zarejestrowany w Lidze Biegowej. Podczas biegu będzie prowadzony indywidualny pomiar czasu brutto oraz netto. Udział w biegu jest jak co roku bezpłatny. W tegorocznej edycji jedną z nagród dla uczestników będzie rejs nowoczesnym katamaranem udostępnionym Fundacji Wisła Warszawie. Zapraszamy serdecznie!

Od siedmiu lat w ramach obchodów Święta Wisły, Komisariat Rzeczny Policji współorganizuje kolejną edycję Biegu Wisły.  Bieg cieszy sie dużą popularnościa wśród miłośników tego sporu tym bardziej, że udział w nim jest całkowiecie bezpłatny.

Tradycyjnie start  rozpocznie się  517 km Wisły tj. na wysokości kolektora burzowego i poprowadzi go patrol policji konnej! Dalej trasa prowadzi po prawej-praskiej stronie, początkowo na północ w stronę Mostu Grota Roweckiego, następnie zmiana kierunku po długim łuku i bieg w kierunku południowym, pod Mostem Gdańskim, Śląsko- Dąbrowskim, pokonujemy most pontonowy na kanale Portu Praskiego i biegniemy kolejno pod Mostem Świętokrzyskim, Średnicowymm i Poniatowskim na linie mety znajdująca się na plaży przed Mostem Łazienkowskim. Tym razem bieg będzie miał dystans dokładnie 10 km i został zrejestrowany w Lidze Biegowej. Podczas biegu będzie prowadzony indywidualny pomiar czasu brutto oraz netto.

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji jedną z nagród dla uczestników będzie rejs nowoczesnym katamaranem udostępnionym Fundacji Wisła Warszawie przez Po Wiśle (po-wisle.pl)
Uczestnictwo w rejsie otrzymają: najstarszy uczestnik, najmłodszy uczestnik (wraz z opiekunem), 3 najlepsze kobiety, 3 najlepszych mężczyzn, najlepiej przebrana osoba, najlepszy uczestnik z kat. mundurowej oraz osoba wylosowana na mecie.

http://www.biegwisly.pl/index.php

Zapraszamy serdecznie do udziału w biegu! Do zobaczenia na starcie!